Press "Enter" to skip to content

Pozycjonowanie – możliwe zyski

Napaść na bank może tylko naprawdę zdeprawowany człowiek, a do tego niezmiernie odważny. Potrzeba ku temu wiele szczęścia, miesięcy rozpracowywania planu, odpowiedniej ekipy, która nie wystawi nas do wiatru w ostatniej chwili. Niestety takich lojalnych „współpracowników” jest obecnie coraz mniej, o czym można przekonać się w wielu filmach akcji, a także tych o tematyce kryminalnej. Na całe szczęście nie muszę ich poszukiwać, bo nie zamierzam łamać prawa w ten sposób., Przekroczenie prędkości na drodze jest o wiele mniej karalnym czynem niż obrabowanie placówki bankowej. Niestety muszę się przyznać do tego czynu, ale jednocześnie mam nadzieję, że żaden stróż prawa tego nie będzie czytać.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Wolę się zająć czymś takim jak pozycjonowanie stron, aby uniknąć niezbyt szczęśliwego dla mnie tematu. Ponadto trzeba jakoś zarabiać, skoro nie ma się zbytniej odwagi na poważniejsze złamanie praca i zabrania życiowych oszczędności wielu osobom. Zresztą nie sądzę, bym była w stanie wycelować pistoletem w głowę staruszce, kasjerce, ochroniarzowi, czy też kobiecie w ciąży. Moja ręka za bardzo by drżała, a ja bym z pewnością wyglądała bardziej na ofiarę niż złodziejaszka. Dlatego też muszę pisać, próbować zarabiać w inny sposób niż przez włamania i kradzieże. Zresztą reklama internetowa jest bardziej bezpieczna i interesująca niż ciągle planowanie wielkiego skoku na bank.

Ludzie mogą fascynować się tym przez kilkadziesiąt minut trwania filmu, jednak jest to niezbyt interesujące przez kilka lat. No chyba, ze przez całe dzieciństwo bawiło się tylko w złodzieja, albo inną złą postać, czyli popularnie zwany czarny charakter. Z tego co jednak wiem, większość dzieci lubi różnorodność, dlatego nigdy nie odgrywają cały czas tej samej roli, na przykład aniołka, policjanta, strażaka, strażniczki teksasu, czy tez innej pozytywnej, bądź negatywnej postaci. Jeżeli jednak ktoś motywuje się chęcią szybkiego wzbogacenia jest jeszcze inny sposób, na pewno mniej efektowny pod względem czasu oraz profitów, lecz bezpieczniejszy.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *