Press "Enter" to skip to content

Popularność to wynik motywacji

Najpopularniejsze strony w sieci nie biorą się znikąd. Tak samo jak gwiazdy filmowe potrzebują nad sobą sztabu ludzi, którzy odpowiednio by się nimi zajęli. Dodatkowo muszą mieć świetną stronę wizualną, by móc zapewnić miłe efekty dla oka. O ile tutaj nie ma stylistek, fotografów, ani makijaży stek, o tyle pozycjonowanie stron jest niezwykle ważne. Ponadto warto wspomnieć, że reklama internetowa przysporzyć naszej stronie jeszcze więcej popularności. Dzięki temu działaniu jesteśmy w stanie podnieść niemalże cały Internet, a nasza strona zajmuje pierwsze miejsce w wyszukiwarkach internetowych. Na całe szczęście nie trzeba się poddawać, jeżeli nie mamy zielonego, czerwonego, czy też bladego pojęcia o tym jak to się odbywa.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Są ludzie, którzy z całą pewnością pomogą nam uzyskać dany cel, jednak trzeba liczyć się z kosztami. W przyrodzie nic nie ma za darmo, tym bardziej wśród najbardziej zachłannych zwierząt jakimi są ludzie. Pewnie teraz każdy humanista wytoczyłby mi potężny proces za takie stwierdzenie, jednak dlaczego nie mam go użyć? Z powodu strachu, który powinien mnie ogarnąć na samą taką myśl? Nie sądzę, bym tak łatwo mogła się poddać oraz nie pisać tego, co czuję, uważam i wyznaję. Ludzie są zwierzątkami, a nie roślinkami, które samowystarczalnie wytwarzają jedzenie oraz produkują dla pasożytów tlen. Pomijam tutaj już kwestie ewolucji naszego gatunku oraz teorie Darwina.

Zabawne jest to, że autorka tego niezbyt inteligentnego i kunsztownego tekstu urodziła się tego samego dnia i miesiąca, co i ten słynny naukowiec. Człowiek doskonale i zwięźle wyraził się na temat doboru naturalnego, jednak na pewno nie za wiele powiedziałby, bądź napisał o takiej tematyce jak promocja stron. Tymczasem ja mogę nieco o tym napisać, tak samo jak i o popularności stron internetowej. Potrafię nawet troszeczkę napisać na czym polega konkurencja oraz dobór naturalny pomiędzy osobnikami tego samego gatunku. Czuję się prawie tak jakbym pozjadała wszystkie rozumy oraz całą mądrość tego świata.

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *